KONST / Litografier / Färglitografi 9502342
nr 950 2342
Dag Peterson
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Dag Pettersson, Fiskljuse, 127/190, signerad, motivet: 59x41
Dag Peterson, svensk författare och målare född 1939.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:44:38
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr